понеділок-п'ятниця:9-19
субота:10-15,неділя:вихідний

Ялівець прибережний сорт Blue Pacific (Juniperus conferta Blue Pacific) d~80-100

d~80-100
Діаметр

Хвойний кущ з блакитно-зеленими голками та фіолетовими шишко-ягодами. Сорт також відомий під назвою "Блакитний берег", на ринку з 1970-х років. Він росте досить швидко, створюючи щільні килими, щільно покриваючи землю. Виростає до 0,3 м у висоту та шириною близько 2 м.

Опис: приголомшливо красивий сланкий сорт ялівцю прибережного. Повільноростучий карликовий чагарник, з пагонами сланкими по землі, що досягає 30 см висоти і близько 2 м в діаметрі. Діаметр крони: 2 м Висота: 0.3 м

Форма: сланкий ялівець.

Вимоги: віддає перевагу сонячним місцям. До грунту і вологи невибагливий. Морозостійкий.

Хвоя: довга, колюча блакитно-зеленого кольору, колюча. Густі жорсткі пагони прикрашають численні ягоди чорного кольору з сизуватим нальотом, за зовнішнім виглядом дуже нагадують чорницю, проте не варто забувати, що вони отруйні.  

Вимоги до грунту: невисокий. Віддає перевагу сонячним місцям. Морозостійкий. Використовується як грунтопокрівник, на альпійських гірках і альпінаріях, на схилах і кам'янистих садах. Ялівець прибережний Blue Pacific - один із сортів грунтопокривних ялівців, з яких роблять ялівцеві "газони".

Фітонцидність: всі ялівці володіють високою фітонцидністю - здатністю рослин виділяти в невеликих дозах біологічно-активні леткі речовини - фітонциди, що вбивають або пригнічують ріст і розвиток хвороботворних бактерій. Запрошуємо до нас в садовий центр в Жорнівка на фітонцидні прогулянки. Для створення ялівцевого газону "фітонцидного поля" частота посадки 2 шт. на м.кв Саджанці ялівця прибережного "Блу Пасифік" краще купити в Україні (акліматизовані) добре вкорінені в пластиковому контейнері з добривами, так рослину можна садити навіть у найспекотніші літні дні.

Зона: 6b.
 

Facebook comments