понеділок-п'ятниця:9-19
субота:10-15,неділя:вихідний

Ялівець китайський сорт Stricta (Juniperus chinensis Stricta) 65-75 см.,d~40

65-75,d~40
Висота
Діаметр

Juniperus chinensis Stricta - чагарник з конусоподібною формою крони і щільними вертикально зростаючими гілками. Досягає 2,5 м у висоту і 1,5 м в діаметрі, росте повільно: по 0,2 м в рік. Живе до 100 років. Характеризується м'якою блакитнуватою хвоєю. 
Добре росте на сонці. Дуже цінний вид ялівцю для прибудинкових садків, альпінаріїв і композицій в контейнерах.

Сімейство: кипарисові. Блакитно-зелена хвоя голчаста, колюча, взимку сіро-блакитного кольору.

Форма: густий, конічний, повільноростучий сорт ялівцю. Пагони ростуть вертикально.

Розмір: у віці 10 років досягає 2м висоти.

Плоди: дрібні численні шишкоягоди.

Хвоя: зелено-блакитного кольору, колюча.

Ґрунт: невибагливий до ґрунту і вологи.

Світло: світлолюбний, виносить невелике затінення. Ялівець китайський Стрікта використовують в поодиноких і групових посадках при озелененні прибудинкових садів, вересових або кам'янистих ландшафтів, а також в якості живої огорожі. У місті зустрічаються декоровані посадки в контейнерах. Добре поєднується з барбарисом, кизильником, дереном, жимолостю. Як більшість ялівців, Stricta світлолюбний і невибагливий. Любить сонячні ділянки і добре дреновані кислі ґрунти. Морозостійкий, але в зимовий період рекомендується обв'язувати крону при рясних снігопадах. Стійкий до міських умов. Санітарна обрізка сухих гілок восени. Відстань між стовбурами 1,5 - 2 м. Глибина посадкової ями залежить від контейнера або кома.

Шкідники: попелиця, ялівцевий пильщик пильщик, щитівка, червець.

Особливості рослини: рекомендується для кам'янистих садів, вересових садів, для вирощування в контейнерах. Саджанці ялівця китайського Стрікта краще купити в Україні (акліматизовані) в пластиковому контейнері з добривами, так рослина не викопується з неминучим пошкодженням кореневої системи і після посадки гарантовано приживається.

Зона: 5b.
 

Facebook comments