понеділок-п'ятниця:9-19
субота:10-15,неділя:вихідний

Ялівець козацький сорт Blue Donau (Juniperus sabina) d~120

я.к. d~120
Діаметр

Вічнозелений пишний чагарник, який по висоті зростає до 60 см і в діаметрі крони може досягати до трьох метрів. Закінчення бічних гілок підняті. Сіро-блакитні загострені голки довгі, до 6 мм. На голках може бути сизий наліт.

Ягоди чорно-бурі покриті сизим нальотом, в довжину до 12 мм, визрівають щорічно, але є отруйними. Чагарник відноситься до сланких, і здатний витримати морози в -40 ° С.

Синоніми: Ялівець козацький Голубий Дунай.

Форма крони: невисокий, розлогий, швидко ростучий

Колір хвої: Зелено-блакитного кольору

Розміри: Максимальна висота у віці 10 років сягає 0,8-1 м Максимальний діметр досягає 1,5 м

Ставлення до світла: Світолюбивий, але переносить затінення

Вимога до грунту: Невимогливий.

Морозостійкість: Гарно перносить морози.

Фітонцидність: Ялівець козацький Блу Данубіа характеризується високою фітонцидністю - здатністю рослин виділяти в невеликих дозах біологічно-активні летючі речовини - фітонциди, що вбивають або пригнічують ріст і розвиток бактерій, мікроскопічних грибів, дрібних комах і найпростіших організмів. Підвищують імунітет рослини і людини, яка регулярно дихає очищеним повітря. У багатьох європейських країнах в законодавчому порядку наказано озеленювати ялівцями туберкульозні диспансери. Саджанці ялівця козацького Блу Данау краще купити в пластиковому контейнері з добривами, так рослина не викопується і після посадки гарантовано приживається.

Застосування: Використовують в поодиноких і групових посадках, на великих кам'янистих гірках. Рекомендується для великих садів і міського озеленення.

Зона: 5a

Facebook comments