понеділок-п'ятниця:9-19
субота:10-15,неділя:вихідний

Blog posts

Граб звичайний у ландшафтному дизайні

Граб - повільно зростаюче дерево, яке зазвичай досягає висоти 22-25 метрів, дуже любить притінені ділянки і погано переносить прямі сонячні промені. Декоративність дереву надає сіра гладка кора, компактна крона, темно-зелене листя овальної форми і красиві сережки в період цвітіння. Граб відмінно піддається стрижці, а через повільне зростання здатний довго зберігати форму крони. Завдяки цим властивостям його активно використовують не тільки в одиночних посадках, але і в різних топіарних спорудах: живоплотах, стінах, альтанках.

Загальна інформація про догляд за газоном

  Догляд за газоно м повинен проводитися з моменту появи сходів до кінця життя травостою. Особливо ретельного догляду потребують молоді газони першого та другого років життя. Ніжні, слабко вкорінені молоді рослини особливо чутливі до нестачі вологи, перегріву, витоптування, скошування. Ходити по молодому газону забороняється. У разі необхідності (поливи, підсіви, видалення бурянів) слід використовувати легкі переносні щити з фанери та взуття, що не залишає слідів.

Неправильне та несвоєчасне проведення агротехнічних заходів може стати причиною зрідження травостою та випадання окремих видів газонних трав.

Основними заходами по догляду за газоном є: скошування, боротьба з бурянами, підживлення, полив. Додаткові заходи включають землювання, прикатування, підсів трав.

Скошування та стрижка газонів

Скошування та стрижка газонів є таким заходом догляду, який має позитивний всесторонній вплив на цінні властивості газонів, значно покращує якість останніх.